Aktualitātes

Karjeras nedēļa

Visā valstī no 10. līdz 14. oktobrim notiek karjeras nedēļa. Arī Suntažu vidusskolā Karjeras nedēļas ietvaros viesojās četras Latvijā pazīstamas personības: radio dīdžejs Toms Grēviņš, Latvijas televīzijas žurnāliste un kultūras raidījumu redaktore Jolanta Muižniece, modes dizainere un māksliniece Elita Patmalniece, kooperatīvās komunikācijas uzņēmuma "LEDA" valdes priekšsēdētāja, viena no pieredzējušākajām sabiedrisko attiecību profesijas pārstāvēm Latvijā Inga Latkovska. Tikšanās noritēja sirsnīgā atmosfērā un ciemiņi pastāstīja, ko nozīmē dzīvot un cik izaicinoši ir sasniegt mērķus. Sarunā pils zālē piedalījās 9. - 12. klašu skolēni.

11.oktobrī

Pirmās stundas laikā 1.- 4. klases skolēni iepazinās ar mežsarga profesiju, piedalījās viktorīnā un uzņēma pie sevis Suntažu pagasta mežsargu Jāni Lindi.

Trešās stundas laikā 5.-8. klases skolēni uzzināja par karjeras iespējām Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikumā un pēc tā absolvēšanas.

Sestās stundas laikā 11. klasei notika karjeras nodarbība skolotājas Guntas Būmeistares vadībā. Nodarbība bija par sevis izzināšanu un dzīvei nepieciešamajām vērtībām.

IMG 0149


Uz Tukumu...

24. septembrī Suntažu vidusskolas skolotāji un darbinieki devās ekskursijā Suntaži - Ķemeri -Tukums - Sāti - Suntaži. Tikām gan pie smukuma Tukumā, iepazinām un iemīļojām Durbes pils vēsturi, paviesojāmies "Salmu muzejā", gan izstaigājām Ķemeru purva takas, gan pabijām keramiķa darbnīcā "Upmalniekos". Esam pozitīvi uzlādēti nākamajai darba nedēļai!
Skolotāja Gunta Būmeistare

tukums

Eiropas sporta nedēļa

Eiropas sporta nedēļas ietvaros skolā tika organizētas dažādas sportiskas aktivitātes dažādās vecuma grupās:
1.-3. klase sacentās veiklības stafetēs. 
4.-6. klase piedalījās stafetēs ar sporta spēļu elementiem.
10.-12. klase mērojās spēkiem basketbola spēlē.

Šīs sportiskās nedēļas ietvaros 3. - 7. klase piedalījās Ogres novada orientēšanās čempionāta posmā, ko organizēja Ogres Orientēšanās klubs. 
3.-4. klašu grupā uzvarētāji ir: Maksis Boļbans, Ruslans Annens, Patriks Valners un Valdemārs Pitkēvičs. 5. klases ātrākie bija Daniels Rogulis, Ivars Melnis. 6.a klasē – Emīls Avotiņs un Emīls Mazurs, bet 6.b klasē - Gustavs Sūna un Dāvis Brikovskis. 7. klasē uzvarēja Kristers Sūna un Mareks Kārkliņš.

Bet 23. septembrī skolas sportisti skolotāja Gundara Tipāna vadībā pārstāvēja skolu Ogres novada Olimpiskajā dienā. Starti notika vairākās vecuma kategorijās: 6 -7. klase, 8 - 9.klase un 10 - 12. klase. Skolēni mērojās spēkos ar saviem vienaudžiem divos stafešu veidos - 4×100m stafetē un Zviedru stafetē. Šajās sacensībās medaļas izpalika, bet galvenais ir parādīt, uz ko esam spējīgi. 

Skolotāja Gunta Būmeistare un Signe Zutere

sportsport2sport1

Dzejas dienu noskaņās

Suntažu vidusskolā otrie dzejas lasījumi tika rīkoti 2016. gada 20. septembrī, tādējādi turpinot pagājušajā gadā jauki aizsākto tradīciju. Tajos tika atklāti jaunie talanti. Šoreiz jaunieši varēja izvēlēties lasīt jebkura autora dzejoli.

Pasākumā uzstājās 9. klases skolēni: Helēna Gintere, Una Juškāne, Tomass Turks, Nils Eduards Jakobsons,10.klases skolnieces: Kitija Kļaviņa, Ance Sirsone, Samanta Deguna, 11. klases skolnieces: Sabīne Bērziņa, Signe Zutere, Zane Jēkabsone, Juta Buklovska, 12. klases skolēni: Sintija Eglīte, Zane Kampa, Evija Andersone, Krista Barane, Līna Millere (muzicēja ne tikai latviešu, bet arī franču mēlē), Elvis Damanis (atskaņoja mūziku).
1.- 4. klase Dzejas dienu mēnesī mācās ansambļa „Knīpas un knauķi” dziesmiņas, kuras tiks attēlotas zīmējumos vai kolāžās, bet klašu izpildījumā šīs dziesmiņas izskanēs otrdienas līnijā.

21.09. 6.-8.klases daiļrunātāji lasīja dzeju pirmsskoliņai. Katrs dzejas lasījums tika veidots tā, lai pirmsskolnieki tiktu aicināti līdzdarboties – gan ar kustībām, gan dzejas atkārtošanu.

Bērni (kā arī audzinātājas) par šādu ciemošanos bija ļoti priecīgi un atsaucīgi, daži no bērniem ar mums padalījās ar saviem rudens dzejolīšiem. Ļoti ceram, ka šādas tikšanās notiks biežāk kā reizi gadā, jo arī paši ciemiņi ļoti vēlētos to ieviest kā tradīciju.

Liels paldies par atsaucību 6. – 8. klases skolēniem, kuri piedalījās šajā pasākumā: Annija Antropova, Artis Farins, Patrīcija Pavlova, Santa Makarova, Pēteris Līcis, Ramona Vendele, Daniels Krūze, Dajana Matuļevičus, Sabīne Kravčenko, Viktorija Ivanova, Iluta Ozoliņa Alise Ceimere, Amanda Juškāne, Sanija Zandberga, Jānis Mārtiņš Īvāns, Marta Marija Maurāne. 

Lai katram no mums ir vismaz viens dzejolis, par kuru varam teikt: "Šis dzejolis ir kā manas dvēseles spogulis!” 

dzejas dienas2dzejas diena3

 

 

 

 

dzejas dienas
Skolotāja Ira Andersone

Suntažu ģerbonis

Norēķinu rekvizīti

Rekvizīti:
reģistrācijas numurs 90000024370,
norēķinu konts:
LV 58 UNLA 0033300130801,
AS SEB banka

Kā mūs atrast