Aktualitātes

"Esi Līderis!" dalībnieki saņem profesionālās programmas apliecību

IMG 326212.klases absolventi savā izlaidumā saņēma arī profesionālās pilnveides programmas "Uzņēmējdarbības pamati" apliecību, kas ir IZM akreditēta mācību programma. Suntažu vidusskola lepojas ar aktīvu dalību projektā "Esi Līderis!" Dalība projektā ilgst 3 gadus, šai laikā skolēni apgūst 7 uzņēmējdarbības mācību priekšmetus, piedalās personību pilnveidojošos konkursos, dodas izzinošos ceļojumos pa Eiropu. Aicinām jaunus dalībniekus, tas ir to vērts!

Gunta Būmeistare

Zaļās jostas pasākums “Tīrai Latvijai”

 

DSCN845526.maijā Suntažu vidusskolas čaklākie makulatūras vācēji, viņu vecāki un pagasta bibliotekāre devās uz Tērveti uz pasākumu “Tīrai Latvijai”. Pasākumā  ar plašu vides izglītības un atpūtas programmu dažādām vecuma grupām piedalījās vairāk nekā 40 vides organizācijas, uzņēmumi un institūcijas, bija iespēja piedalīties dažādās bezmaksas radošajās darbnīcās. Īpaši patika Traktoru diena. Lai bez maksas varētu apmeklēt Latvijas valsts mežu Dabas parku Tērvetē, bija jāuzrāda brīvbiļete, ko varēja iegūt, paviesojoties AS “Latvijas valsts meži” organizētajā Papīra skolā, kurā vajadzēja rast atbildes uz jautājumiem: cik ātri aug papīrs? Kur slēpjas papīra izejvielas? Vai lietot papīru ir labi? u.c. Visbeidzot ar Cūkmena apzīmogotu brīvbiļeti mēs varējām doties Dabas parkā. Laiks bija jauks, uzkāpām arī Skatu tornī un guvām daudz vērtīgu iespaidu. Tā bija izdevusies diena!

Monta Barkāne

26.05.-28.05. Kolka – Dubulti [136km 55h]

ilzePārgājieni ir labs veida, lai izkustinātu kājas svaigā gaisā, sakārtotu domas, iepazītu jaunus cilvēkus, kā arī atklātu un apskatītu jaunas vietas. Latvijā ir daudz dažādas organizācijas, kas rīko pārgājienus (vienas dienas, divu dienu, nakts, ar uzdevumiem, utt.). Katram ir iespēja izvēlēties un izmēģināt sev interesējošo. Suntažu vidusskolas 12.klases skolnieces Evija Andersone un Ilze Glaudiņa, skolotājas Gunta Andersone un Rita Glaudiņa šoreiz izvēlējās biedrības “Baltais Kalns” rīkoto pārgājienu no Kolkas raga līdz Jūrmalai (Dubultiem) – 136 kilometri gar Latvijas gleznaino jūras piekrasti, iekļaujoties laika limitā – 55 stundās..Šogad šajā pārgājienā piedalījās 633 dalībnieki un tikai 360 sasniedza finišu.

7. klases ekskursija uz Liepāju

7kl18. maijā 7.klase brauca ekskursijā uz Liepāju. Pieredzējām pārbaudījumus Karaostas virssardzē,apskatījām jauno koncertzāli "Lielais Dzintars", pastaigājām pa pilsētu un mazliet ielavījāmies lieljūras krastā. Bija jauks brauciens. Paldies maniem 7-tajiem par sapratni un izturību. 

Inita Tolpežņikova

13. maijā - Ģimenes dienas koncerts

koncertsPārpildītā Suntažu kultūras nama zālē uzstājas skolas interešu izglītības kolektīvi: teātra pulciņš, kas savij kopā visu koncertu ar izrādi ”Māllēpītes atmošanās”, 1.-2., 3.-4., 5.-7., 8.-9. klašu tautas deju kolektīvi, 1.-4., 5.-9. klašu kori un koncertu noslēdz vidusskolas mākslinieciski izglītojošā kursa koristi. Bet kultūras nama foajē mūs priecē mākslas skolas izstāde.

Teksts:Gunta Būmeistare

12. maijs - Oranžā zvaniņa svētki

12Šogad 12. un 9. klasi beidz ļoti aktīvi, zinoši un radoši jaunieši. Laikam jau tāpēc šis ir pirmais gads, kad noformējums arī jādomā īpašs, jo pēdējā zvana svētkus nerotā smaržojošas bērzu meijas. Lapu vienkārši vēl nav! 

Tas nemazina dzidrās zvaniņa skaņas pirmklasnieka rokās, ne arī sirsnīgos vārdus no pašiem absolventiem un sveicējiem. Sācies jauns posms. Veiksmi eksāmenos!
Gunta Būmeistare

Māmiņdiena lielajiem Suntiņiem

mamamVienu roku es tētim, bet
otru māmiņai došu…

11. maija pēcpusdienā ar dziesmām, dejām, ziediem un dāvaniņām lielie Suntiņi svinēja Ģimenes dienu. Cik daudz un dažādas mums ir ģimenes, kurās prot dziedāt, dejot, cept kūkas, skaitīt dzejolīšus, iet rotaļās, un gleznot. To visu apskatīt un apciemot mazos draugus bija ieradušies Mikijs un Minnija no Disnejlendas.

12. maijā Māmiņdienas pasākums mazajiem Suntiņiem

mamindPagalmā izvēlās

dzeltenas bumbiņas,
čiepstošas bumbiņas:
cīp, cīp, cīp!

Šajos svētkos mazie bērni savas māmiņas priecēja ar stāstu par cālēniem, kas devās, lai iepazītu plašo pasauli. Ceļā tie sastapa cūciņu, kas viņus iepazīstināja ar košajām pļavas puķēm, silto saulīti, pelēko lietus mākoni. Kopā izdejoja deju “Vēderiņš burkšķ”.

Izcilāko skolēnu godināšana Ogrē

ogre n11. maijā gada labākie sportisti un skolēni ar panākumiem valsts olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu skatēs kā arī viņu skolotāji un treneri aicināti uz Ogres ģimnāziju, kur saņem Ogres novada balvas un atzinības rakstus. Sūrs darba - saldi augļi! Panākumus turpmāk!

Suntažu ģerbonis

Norēķinu rekvizīti

Rekvizīti:
reģistrācijas numurs 90000024370,
norēķinu konts:
LV 58 UNLA 0033300130801,
AS SEB banka

Kā mūs atrast

© 2015 Suntažu vidusskola. Visas tiesības aizsargātas.